Bloomberg дізнався, який план Путін хоче реалізувати в Сирії

Bloomberg дізнався, який план Путін хоче реалізувати в Сирії

Фото: Reuters

Джерела авторитетного видання оголосили головну мету російського президента. 

За даними Bloomberg, Путін хоче дострокових виборів у Сирії. / Фото: Reuters
Росія виступає за дострокові президентські вибори в Сирії, за підсумками яких президент Башар Асад міг би отримати новий мандат.

Про це пише агентство Bloomberg з посиланням на високопоставлене джерело в Москві.

Співрозмовник агентства зазначив, що Асад сам буде вирішувати, чи йти йому на вибори чи ні. Громадянська війна, за словами джерела, не буде у цій ситуації розглядатися як перешкода для голосування.

20 жовтня Башар Асад приїжджав до Москви, де зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним. "Коммерсантъ" з посиланням на джерела пише, що на зустрічі, зокрема, обговорювалася можливість дострокових президентських виборів в Сирії.

Водночас, у Кремлі озвучили іншу версію переговорів. Голова кремлівської адміністрації Сергій Іванов заявив, що Путін та Асад на зустрічі в Москві обговорювали питання взаємодії ВКС РФ і сирійської армії

Башар Асад перебуває при владі з 2000 року. Востаннє він був переобраний влітку 2014 року: тоді в країні вже йшла громадянська війна. Вибори проводилися тільки на непідконтрольних Асаду територіях; згідно з офіційними результатами, він отримав 89% голосів.

Нагадаємо, 30 вересня Рада Федерації на прохання президента РФ Володимира Путіна дозволила використовувати російські війська в інших країнах. Про військову допомогу у російського керівництва просив президент Сирії Башар Асад.

Військова допомога Росії може призвести до подальшого затягування конфлікту у Сирії

Військова допомога Росії може призвести до подальшого затягування конфлікту у Сирії

Повʼязані теми:

Наступна публікація