Данія дозволила будівництво "Північного потоку"

Дата публікації
Перегляди
5665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Данія дозволила будівництво "Північного потоку"

Фото: Associated Press

Систему газопроводу побудують.

Компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво системи газопроводу на континентальному шельфі Данії. Про це повідомляє Данське енергетичне агентство.

Як відомо, магістраль пройде на південний схід від острова Борнхольм.

"Данське енергетичне агентство видало компанії Nord Stream 2 AG дозвіл на прокладку частини газопроводу" Північний потік - 2 "на континентальному шельфі Данії на південний схід від Борнхольм в Балтійському морі", - йдеться в заяві. За оцінкою агентства, цей маршрут є найбільш безпечним і відповідає екологічним нормам.

Процес отримання заявки в данській юрисдикції тривав більше двох років - від квітня 2017 року. Наразі в останніх чотирьох юрисдикціях не тільки отримані дозволи, але і практично побудована траса магістралі.

Нагадаємо, 27 березня генеральний директор компанії Nord Stream 2 AG, оператора газопроводу "Північний потік-2", визнав, що відмова Данії дозволити будувати газогін у своїй виключній економічній зоні здатна відтермінувати завершення проекту на роки.

12 березня Європейський парламент ухвалив новий звіт стосовно політичних стосунків між Європейським союзом та Росією, в якому закликають припинити будівництво "Північного потоку-2" та бути готовими до введення нових санкцій. У звіті наголошується, що проект "Північний потік-2" може збільшити залежність ЄС від поставок російського газу та поставити під загрозу внутрішній ринок Європи, а тому має бути припинений.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація