Депутат - вигнанець із Держдуми переїхав до України

За словами російського опозиціонера, він радий, що одного разу йому заборонили в'їзд на територію Росії.

Єдиний депутат Держдуми РФ, який проголосував проти анексії Криму, Ілля Пономарьов, розповів, чому переїхав до України і чим збирається тут займатися.

Про це російський опозиціонер розповів в інтерв'ю "Фокус".

"Я радий, що в'їзд мені закрили, саме коли я був у Штатах, де у мене багато знайомих. Там були проекти, пов'язані з інноваціями і hi-tech, якими я займався, це фізично дало можливість вижити. Але це ніколи не було предметом мрій", - розповів Пономарьов.

За словами екс-депутата, він може бути корисним Україні, залучаючи капітал в енергетичний комплекс країни.

"Я все-таки хочу займатися тим, що на одиницю витрат дає максимум віддачі. І я вважаю, що найбільшою мірою можу бути корисний в Україні. Тут я займаюся інвестиціями в сфері енергетики - скоро будуть новини, але поки я не можу про це говорити", - додав він.

Нагадаємо, весною 2014 року Ілля Пономарьов проголосував проти анексії Криму, такий крок коштував йому батьківщини. Після одного з відряджень у США опозиціонеру був заборонений в'їзд на територію Росії.

У квітні 2015 року Пономарьова позбавили депутатської недоторканності, через три місяці його заочно заарештували. Ще через рік Держдума позбавила його депутатських повноважень.

На сьогодні він багато часу проводить в Україні і займається залученням інвестицій в енергетику.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: