Директор ФБР порадив американцям боятися Росії та Китаю

Директор ФБР визначив основні загрози для безпеки США: слід боятися Китаю, Росії, і, "можливо, Ірану".

Директор ФБР Роберт Мюллер вважає шпигунство з боку Китаю, зокрема економічне, найбільшою загрозою безпеці США. Також він попередив, що слід побоюватися Росії і, "можливо, Ірану".

Мюллер повідомив, що боротьба з кібершпигунством стала одним із пріоритетних напрямів діяльності очолюваного ним відомства на найближчі роки.

США ВІДПОВІДАТИМУТЬ НА АТАКИ ХАКЕРІВ РАКЕТНИМИ УДАРАМИ

Як повідомив директор ФБР, з 2006 року агенти бюро розслідували кілька десятків справ щодо осіб, які займалися шпигунством на користь Китаю.

У минулому офіційний Пекін неодноразово заперечував свою причетність до організації кібератак проти американських урядових установ і компаній (зокрема, компанія Google звинувачувала владу Китаю в атаках на свої сервери).

Мюллер підкреслив, що кібератаки загрожують як військовим та іншим відомствам, так і фінансовому і телекомунікаційному сектору та іншим важливим структурам.

Під час свого виступу перед комітетом з розвідки директор ФБР також нагадав, що крило "Аль-Каїди" на Аравійському півострові продовжує становити значну загрозу для безпеки США, незважаючи на знищення свого лідера Анвара аль-Авлакі.

На переконання Мюллера, в угруповання, яке очолював убитий терорист, ще залишилися ресурси, щоб збирати бомби і доставляти їх на американську територію.

Читайте також:

США охопили масові протести проти "вбивства американської мрії"

Слідом за геями в армії США з'являться транссексуали і гендерквіри

Після "шпигунського скандалу" американці впевнені: шпигуни всюди

США відповідатимуть на атаки хакерів ракетними ударами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: