Екс-дружина засновника Amazon віддасть 19 млрд доларів на благодійність

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-дружина засновника Amazon віддасть 19 млрд доларів на благодійність

Associated Press

Вона вважає, що у неї забагато грошей.

Колишня дружина засновника Amazon Маккензі Безос віддасть половину своїх статків, які оцінюють майже у 37 мільярдів доларів, на благодійність. Про це повідомляє видання BBC.

Так вона долучилася до ініціативи Giving Pledge "Клятва дарування", яка закликає найбагатших людей віддавати половину статків на благодійність.

"У мене є непропорційна кількість грошей, якими я можу поділитися", — заявила Безос.

До цієї пожертви вже долучилися 204 людини. Створили ініціативу 2010 року засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс та американський інвестор Воррен Баффет.

Нагадаємо, засновник компанії Amazon Джефф Безос зміг домовитись з дружиною Маккензі щодо поділу майна під час розлучення. Згідно з угодою, екс-дружина отримає 4% акцій у Amazon, натомість позбувається права голосу у керівництві компанії на 25 років. Також Маккензі віддає екс-чоловіку свої частки у газеті Washington Post та у фірмі з космічного туризму Blue Origin. 

Джефф та Маккензі познайомились у 1994 році, коли Безос тільки заснував Amazon, а майбутня дружина стала однією з перших співробітниць компанії. Про розлучення оголосили у січні поточного року.

Після розлучення, яке офіційно оформили у квітні, Маккензі Безос стала четвертою найбагатшою жінкою світу.

Розлучення на 69 мільярдів: найбагатшою жінкою світу може стати Маккензі Безос

Розлучення на 69 мільярдів: найбагатшою жінкою світу може стати Маккензі Безос
Наступна публікація