Ердоган прагне відновити смертну кару в Туреччині

Він готовий провести референдум щодо цього питання.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган обіцяє обговорити питання про повернення смертної кари в Туреччині і заявив, що готовий провести референдум щодо цієї проблеми.

Про це повідомляє Associated Press.

Для схвалення смертної кари потрібна підтримка не менше двох третин депутатів турецького парламенту. Якщо серед депутатів ідея не отримає достатньої підтримки, тоді буде проведений референдум. Його можна буде провести, якщо за пропозицію проголосує 60 % членів парламенту.

Нагадаємо, що про можливість повернення до смертної кари Ердоган раніше заявив після невдалої спроби державного перевороту, що стався влітку 2016 року.

У Туреччині святкують непереконливу перемогу Ердогана на референдумі

Додамо, що поправки до конституції Туреччини, які розширюють повноваження президента країни, підтримали 51,2% виборців. Проти проголосували 48,8%. Перемога Реджепа Тайіпа Ердогана виявилася не такою переконливою, як очікувалося.

Про це свідчать дані майже 100% оброблених бюлетенів. 

Референдум щодо розширення повноважень Ердогана може остаточно зіпсувати стосунки з ЄС

Пропозиція президента Ердогана змінити конституцію – украй важливий, історичний вибір. Дільниці зачинилися 5 годин тому, але досі по всій Туреччині діє заборона для місцевої преси говорити про референдум. Закон порушує мер Анкари, написавши у соцмережі про 81% громадян, що проголосували "за".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: