Після спроби путчу в Туреччині можуть повернути смертну кару

Останній смертний вирок у Туреччині був приведений в дію в 1984 році.

Після спроби путчу президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган дав зрозуміти, що в країні може бути скасовано заборону на застосування смертної кари.

Ердоган виступив перед своїми прихильниками, які зібралися перед його резиденцією в Стамбулі.

Про це пише ВВС.Russian.

Його виступ постійно переривався вигуками з натовпу "Ми хочемо повернути смертну кару". У відповідь на це президент Ердоган сказав: "Ми чуємо вашу вимогу. В демократичній країні, якщо народ чогось хоче, він це отримує".

Він додав, що проведе консультації з опозиційними партіями щодо повернення смертної кари, але при цьому підкреслив: "Ми не будемо надовго відкладати це рішення. Ті, хто намагається здійснити переворот, повинні за це поплатитися".

Останній смертний вирок у Туреччині був приведений в дію в 1984 році. У 2004 році страта в країні була скасована в рамках спроб Туреччини вступити в Європейський союз.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 16 липня, військові Туреччини здійснили спробу державного перевороту. Під час зіткнень, за останніми даними, загинули більше 260 людей.

Прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим вже заявив про те, що ситуація в державі зараз в значній мірі під контролем.

В Генштабі заявили, що організаторами перевороту були представники ВПС і військової поліції.

Прапори із півмісяцем та фаєри: прихильники Ердогана святкують провал путчу у Туреччині

Кров під парламентом: як виглядає столиця Туреччини після збройного повстання військових

Мешканці Анкари налякані подіями в місті в ніч на суботу, 16 липня. Під парламентом ще не встигли змити людську кров. На масові демонстрації люди не виходять, однак навіть ті, хто не захоплюється політикою Ердогана, засуджують кривавий заколот.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: