Генсек ООН призначив нового спецпосланця щодо Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Педерсен змінює на цій посаді Стаффана де Мистуру.

Генеральний Секретар ООН Антоніу Гутерріш призначив новим спецпосланцем всесвітньої організації щодо Сирії Гейра Педерсена.

Про це повідомляє прес-служба генсека ООН.

Педерсен змінює на цій посаді Стаффана де Містуру, який заявив про намір наприкінці листопада покинути свій пост з причин особистого характеру. У повідомленні ООН не уточнюється, чи приступає Педерсен до роботи негайно або ж де Містура до кінця листопада залишиться на своєму посту.

Раніше ЗМІ опублікували витяги з листа Гутерріша, в якому той заявляє про намір призначити Педерсена на посаду спецпосланця. У листі генсек зазначив, що, на його думку, "пан Педерсен буде підтримувати сторони в Сирії, сприяючи всеосяжним і заслуговуючим на довіру політичним рішенням, що відповідає демократичним сподіванням сирійського народу".

Фотогалерея У контрольованому повстанцями місті у Сирії пролунав потужний вибух: близько 40 загиблих (6 фото)

Педерсен в 2012 році став постійним представником Норвегії при ООН. У 2017 році він став послом Норвегії в Китаї. Він одружений, у нього п'ятеро дітей.

Відео27-річна вагітна жінка втекла із Сирії, аби народити дитину в Україні

Жінка з'явилася на пункті пропуску "Гоптівка" на Харківщині, пішки перетнувши кордон. Вона звернулася до прикордонників із проханням надати їй статус біженця. Пояснила - покинула Сирію через війну, яку підтримує РФ. Задля збереження життя свого та ще ненародженої дитини, жінка вирішила поїхати з країни. 

27-річна вагітна жінка втекла із Сирії, аби народити дитину в Україні

Нагадаємо, що США ввели санкції проти іранських компаній за підтримку організації, яка вербує дітей для війни в Сирії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції