Катастрофа в Туреччині: більше 200 жертв, сотні людей під завалами

Жертвами землетрусу на сході Туреччині, за останніми даними, стали понад 200 людей. Ще сотні залишаються під завалами зруйнованих будинків.

Потужний землетрус на сході Туреччини магнітудою 7,2 з афтершоками силою до 6 балів призвів до сотень жертв і значних руйнувань.

За останніми даними, загинули 217 людей, і очікується, що ця цифра зростатиме. За прогнозами, жертвами землетрусу могли стати до тисячі мешканців.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Ідріс Наїм Сахін, 1090 осіб дістали поранення. Він уточнив, що 100 людей загинули в місті Ван, ще 177 - в районі Ерджиш провінції Ван. В українському МЗС станом на вечір неділі повідомили, що даних про постраждалих українців немає.

За повідомленням турецького відділення Червоного хреста, в Ерджиші зруйновані близько 80 будинків, у тому числі шкільний гуртожиток. У Вані зруйновано близько 10 будівель.

За попередніми оцінками, під завалами зруйнованих будівель поховані сотні людей.

Частково була зруйнована в'язниця в провінції Ван, звідки втекли близько 150 ув'язнених, проте 50 з них через деякий час повернулися назад.

Землетрус магнітудою 7,2 стався в провінції Ван в неділю, 23 жовтня. Пізніше ввечері сталася серія афтершоків, найпотужніший магнітудою 6,1.

На місце трагедії прибув прем'єр-міністр Таїп Ердоган. Разом з членами уряду і представниками місцевих органів влади він особисто проведе інспекцію найбільш постраждалих районів.

Один з найпотужніших землетрусів у провінції Ван було зареєстровано в 1976 році. Тоді загинули 3840 людей.

Читайте також:

Близько 200 ув'язнених втекли з в'язниці після землетрусу в Туреччині

Жертвами турецького землетрусу стали до тисячі людей

Землетрус в Туреччині: обвалився 7-поверховий будинок, люди в паніці

Сильний землетрус магнітудою 6,6 стався в Туреччині

Катастрофа в Туреччині: більше 200 жертв, сотні людей під завалами

Катастрофа в Туреччині: більше 200 жертв, сотні людей під завалами

Повʼязані теми:

Наступна публікація