Землетрус в Туреччині: обвалився 7-поверховий будинок, люди в паніці

Землетрус в Туреччині: обвалився 7-поверховий будинок, люди в паніці

Місто Ван

Місцева влада повідомила про "численні жертви" землетрусу на сході Туреччини. Підземні поштовхи відчували і в сусідній Вірменії.

Сильний землетрус на сході Туреччини призвів до обвалення семиповерхового будинку в місті Ван. Під завалами перебувають люди.

Голова адміністрації одного з муніципалітетів міста заявив, що є "численні жертви", однак жодних цифр і підтверджень поки немає.

Повідомляється, що багато місцевих мешканців постраждали, однак точні цифри також не наводяться.

Турецькі ЗМІ передають, що в провінції панує паніка, люди вибігли на вулицю з будинків. Сейсмологи закликали місцевих мешканців не повертатися в будинки і рекомендували провести найближчий час на вулиці через можливість повторних підземних поштовхів.

Землетрус магнітудою 6,6 відчувався і в сусідній Вірменії. У деяких районах Єревана люди повибігали на вулиці і досі бояться заходити в будинки.

"Поки невідомо, наскільки сильними були поштовхи і чи руйнування", - сказав керівник прес-служби МНС Вірменії Микола Григорян.

Він не виключив, що підземні поштовхи у Вірменії "можуть бути наслідком землетрусу в Туреччині".

Нагадаємо, навесні 2010 року жертвами землетрусу магнітудою 6,0 у східних регіонах Туреччини стали більш ніж півсотні людей.

Читайте також:

Сильний землетрус магнітудою 6,6 стався в Туреччині

Землетрус на Балі спричинив паніку серед туристів

У Росії стався землетрус магнітудою 5,9

У Румунії стався найсильніший за останні два роки землетрус

Повʼязані теми:

Наступна публікація