Католицька церква каструвала хлопчиків-жертв педофілів

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Католицька церква каструвала хлопчиків-жертв педофілів

В Нідерландах з 1945 року десятки тисяч дітей зазнали насильства в католицьких закладах

Масштабний скандал спровокувало в Нідерландах розслідування журналістів: спливли нові злочини священиків-католиків.

Журналістське розслідування, проведене в Нідерландах, викрило жахливі факти: в 1950-х роках католицька церква каструвала хлопчиків, які стали жертвами насильства з боку священиків-педофілів, щоб "вилікувати" їх від гомосексуалізму.

Як з'ясувало видання NRC Handelsblad, кастрації піддалися щонайменше 11 хлопчиків.

Один з учнів католицької школи-інтернату Хенк Хетуіс був кастрований в 1956 році після того, як розповів поліції, що його зґвалтував священик.

Католицькі монахи розпорядилися каструвати Хенка, пояснюючи своє рішення тим, що це "вилікує" його від гомосексуалізму. За даними газети, не менше десяти учнів цієї ж школи також були кастровані, передає BBC Russian.

Парламент країни закликав провести після газетної публікації ретельне розслідування.

Міністр юстиції Нідерландів Іво Опстелтен назвав звинувачення, висунуті проти церкви, дуже серйозними і шокуючими, і заявив, що займеться розслідуванням ролі нідерландського уряду в цих подіях.

Католицька церква також заявила про готовність співпрацювати зі слідством, щоб встановити правдивість повідомлень в ЗМІ.

Минулого року перевірка розкрила факти сексуального насильства над тисячами дітей в нідерландських католицьких установах з 1945 року.

Нагадаємо, скандал зі священиками-педофілами сколихнув низку країн Європи протягом кількох минулих років.

Виявилося, що в багатьох католицьких притулках дітей робили "сексуальними рабами", і випадки зґвалтувань та розбещень неповнолітніх служителями церкви не є поодинокими.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація