Кримчанин, що катався по мусульманських могилах, робив це "ненавмисно"

Дата публікації
Перегляди
1458
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кримчанин, що катався по мусульманських могилах, робив це "ненавмисно"

Чоловік, що зруйнував мусульманські надгробки у Криму, заявив: він зробив це ненавмисно / Фото: Фокус

Чоловік повністю визнав свою провину і пояснив міліції, що в його діях ніякого злого наміру не було.

Міліціонери затримали підозрюваного у пошкодженні надгробків на мусульманському цвинтарі в селі Мирне Сімферопольського району Криму.

Затримано 33-річного місцевого жителя, який свою вину визнав повністю, розкаявся і пояснив, що пошкодив пам'ятники ненавмисно.

"В ході допиту підозрюваний пояснив, що пошкодив пам'ятники ненавмисно. 20 березня він поїхав на кладовище для того, щоб відвідати могилу родича. При в'їзді на територію, де було відсутнє асфальтове покриття, автомобіль занесло в сторону, в результаті чого було пошкоджено декілька надгробків. Після цього машина забуксувала, її занесло, сталося зіткнення з надгробної плитою, яка розкололася", - розповіли в міліції.

Після цього, усвідомивши, що впоратися з ситуацією самостійно не вдасться, громадянин звернувся за допомогою до водія "Джипа", який проїжджав повз місця події. Той витягнув загрузлий в грязі автомобіль підозрюваного .

Чоловік повністю визнав свою провину і пояснив міліції, що в його діях ніякого злого наміру не було, а пошкодження надгробків стало результатом незграбних дій.

Нагадаємо, напередодні в чергову частину Сімферопольського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на мусульманському цвинтарі пошкоджено кілька пам'ятників. За словами місцевих жителів, хтось катався на авто по свіжих могилах.

Слідчі дії в рамках порушеної кримінальної справи тривають.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1458
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація