Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Чен Ин та Трамп вперше зустрілися у Сингапурі

Історична зустріч відбулася

У сінгапурському готелі Capella, розташованому на острові Сентоса, відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина. Це перша зустріч на вищому рівні в історії американо-північнокорейських відносин.

Вони потисли один одному руки під спалахи фотокамер, а далі усамітнилися на кілька хвилин за колонами в готелі. 

Трамп, Кім Чен Ин_1
Reuters

Далі розмова триватиме 45 хвилин, потім підуть півторагодинні переговори в розширеному складі. Як очікується, політики обговорять перспективи денуклеаризації Корейського півострова, а також встановлення нових відносин між КНДР і США.

Зауважимо, що Кім Чен Ин не змінив своєї традиції і прибув до місця зустрічі в широких темних штанях і чорному френчі.

Трамп упевнений, що його саміт з Кім Чен Ином матиме величезний успіх.

Лідери нині вирушили на переговори тет-а-тет.

Зазначимо, що США і КНДР не мають дипломатичних відносин і досі фактично перебувають у стані війни. США разом з міжнародним співтовариством наклали на КНДР величезну кількість санкцій за її ядерну програму. 2017 рік пройшов на тлі агресивних загроз в бік один одного, коли весь світ був на порозі ядерної війни, а Кім Чен Ин заявляв про можливий ракетний удар по американському острову Гуам.

12 червня сторони мають намір прийти до консенсусу в багатьох важливих питаннях. Ставки з обох сторін неймовірно високі.

П'ять основних запитань, відповіді на які потрібно знати перед майбутньою зустріччю між Кім Чен Ином і Трампом, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Також слідкуйте за останніми новинами з Сінгапуру в текстовому стрімі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції