Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
#TrumpKimSummit: дивіться онлайн історичної зустрічі Трампа та Кім Чен Ина

Політики обговорять перспективи денуклеаризації Корейського півострова, а також встановлення нових відносин між КНДР і США.

У сингапурському готелі Capella, розташованому на острові Сентоса, відбудуться переговори президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина. Це перша зустріч на вищому рівні в історії американо-північнокорейських відносин. 

Вона триватиме 45 хвилин, потім підуть півторагодинні переговори в розширеному складі. Як очікується, політики обговорять перспективи денуклеаризації Корейського півострова, а також встановлення нових відносин між КНДР і США.

Зазначимо, що США і КНДР не мають дипломатичних відносин і досі фактично знаходяться в стані війни. США разом з міжнародним співтовариством наклали на КНДР величезна кількість санкцій за її ядерну програму. 2017 рік пройшов на тлі агресивних загроз в бік один одного, коли весь світ був на порозі ядерної війни, а Кім Чен Ин заявляв про можливий ракетний удар по американському острова Гуам.

12 червня сторони мають намір прийти до консенсусу в багатьох важливих питаннях. Ставки з обох сторін неймовірно високі.

П'ять основних запитань, відповіді на які потрібно знати перед майбутньою зустріччю між Кім Чен Ином і Трампом, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Також слідкуйте за останніми новинами з Сінгапуру в текстовому стрімі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції