КНДР не виконує домовленості щодо денуклеаризації – Помпео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, Північна Корея продовжує працювати над ядерною програмою.

Державний секретар США Майк Помпео заявив, що Північна Корея не виконує домовленостей щодо денуклеаризації, які були досягнуті під час спільного саміту в Сингапурі 12 червня, та продовжує працювати над розробкою зброї.

Про це він розповів журналістам дорогою до Сингапуру, де наразі триває саміт АСЕАН (Асоціація держав Південно-Східної Азії), передає Reuters.

"Лідер Кім взяв на себе зобов'язання з денуклеаризації. Світ зажадав, щоб вони (Північна Корея) зробили це в рамках резолюцій Ради Безпеки ООН. Тією мірою, в якій вони поводяться, це не відповідає (домовленостям – ред.), бо вони: a) порушують одну або обидві резолюції Ради Безпеки ООН і b) ми бачимо, що у нас все ще є способи досягти кінцевого результату, на який ми сподіваємося", - заявив Помпео.

Минулого місяця під час виступу в Сенаті держсекретар США зазначав, що КНДР продовжує виготовляти двигуни та розробляти нові ракети всупереч домовленостям щодо денуклеаризації.

Наприкінці липня американська розвідка підтвердила ці дані. За їхніми словами, виробництво нових ракет ведеться на заводі поблизу Пхеньяну, де створювалися перші міжконтинентальні балістичні ракети КНДР.

ВідеоТаки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Американські експерти вивчили супутникові знімки ракетного полігону Сохе у КНДР. Кажуть, будівлю, яку використовували для складання ракет-носіїв, демонтовують. Окрім того, зносять і розташований поруч майданчик для випробувань двигунів ракет. 

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції