Лесбіянки на знак протесту оголилися навпроти Кремля

Лесбіянки на знак протесту оголилися навпроти Кремля

Російські секс-меншини виходять на акції протесту

У Санкт-Петербурзі запроваджують відповідальність за пропаганду гомосексуалізму. Російські секс-меншини виходять на акції протесту.

Представники російських сексуальних меншин обурені новим законом про заборону пропаганду гомосексуалізму та педофілії серед неповнолітніх, який в першому читанні ухвалили законодавчі збори Санкт-Петербурга.

На знак протесту учасниці арт-гурту "Ле Хаїм!" провели акцію навпроти Кремля, оголившись на написавши на своїх тілах "Я не педофіл! Я люблю свою дружину!" та "Я щаслива! Це пропаганда?".

Дівчата пояснили, що, на їхню думку, будь-який публічний прояв почуттів представників сексуальних меншин в Петербурзі тепер може бути прирівняний до пропаганди педофілії.

РОСІЙСЬКІ ГЕЇ ВИЙШЛИ НА ПАРАД З ПОРТРЕТАМИ ПУТІНА І МЕДВЕДЄВА

Крім того, представники організацій сексменшин влаштували пікет біля стін Маріїнського палацу в Петербурзі, де засідають Законодавчі збори. Кілька людей встали перед входом до міського парламенту з плакатами "Не годуйте людей гомофобним законами", "Я люблю свого сина гея" та іншими.

Водночас за проект закону петербурзькі депутати проголосували практично одностайно - 37 парламентаріїв віддали голоси "за", один депутат утримався, один проголосував проти.

Автор законопроекту Віталій Мілонов, представляючи текст документа, пояснив необхідність ухвалення закону тим, що "діти повинні бути захищені від деструктивної інформації".

Він підкреслив, що Петербург з головою накриває "хвиля популярності статевих збочень".

Документом пропонується встановити штраф за пропаганду гомосексуалізму для приватних осіб від 1 до 3 тис. рублів, для посадових осіб - від 3 до 5 тис., а для юридичних від 10 до 50 тис.

Варто зазначити, що подібний закон про заборону пропаганди гомосексуалізму нарівні з фашизмом розглядається і в Україні.

Законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, що стосуються прав дітей на безпечний інформаційний простір" був розроблений спільно представниками правлячої коаліції і опозиції та зареєстрований в Раді 20 червня.

Автори пропонують внести зміни до законів, заборонивши на телебаченні, в друкованій пресі та в книгах пропаганду гомосексуалізму нарівні з вже існуючими заборонами на пропаганду фашизму, алкоголізму, насильства і наркотиків.

Читайте також:

В Україні заборонять пропаганду гомосексуалізму

В Грузії викинули в гірську річку туристів-геїв, які цілувалися під час застілля

У Петербурзі невідомі з вигуками "За ПДВ!" побили відвідувачів гей-клубу

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Російські геї вийшли на парад в Берліні з портретами Путіна і Мєдвєдєва

Повʼязані теми:

Наступна публікація