Лукашенко відвідає Житомир, де обговорить плани із Зеленським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідери держав підпишуть деякі документи.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко приїде до України для зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським. Про це повідомляє сайт президента.

"4 жовтня президент України Володимир Зеленський разом із президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком візьме участь у Другому форумі регіонів України та Білорусі, що відбудеться у місті Житомир.

Під час запланованих перемовин глав держав буде обговорено широке коло актуальних питань українсько-білоруської співпраці", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у рамках Форуму планується підписання низки двосторонніх документів про співробітництво між регіонами України та Білорусі.

Нагадаємо, 15 липня повідомлялося, що Лукашенко прийняв запрошення Володимира Зеленського про проведення першої зустрічі після президентських виборів в Україні.

Відео Олександр Лукашенко поспілкувався з українськими журналістами за круглим столом

Сама підготовка до круглого столу, обраний формат вразив навіть досвідчену спеціальну кореспондентку ТСН, яка сьогодні була серед запрошених і сиділа за круглим столом з Лукашенко. Саме її питання про Крим тепер ретранслюють усі ЗМІ. Про що говорили і як поводився білоруський лідер - у сюжеті.

Олександр Лукашенко поспілкувався з українськими журналістами за круглим столом

Залиште свій коментар

Вибір редакції