Мей продовжить переговори з Юнкером про Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше головний дипломат ЄС з Brexit Мішель Барньє відкидав можливість того, що Брюссель повернення до переговорів щодо угоди по виходу Великої Британії з ЄС.

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер зустрінеться з прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей в Брюсселі, заявив офіційний представник Єврокомісії Маргаритис Схинас.

Про це пише Інтерфакс.

За його словами, подальші переговори по Brexit будуть спрямовані на пошук можливостей виходу зі сформованої ситуації.

Схинас нагадав, що головний дипломат ЄС з Brexit Мішель Барньє відкидав можливість того, що Брюссель повернеться до переговорів щодо угоди по виходу Великої Британії з ЄС.

"Ми не можемо погодитися на те, щоб у "страхувального плану" були обмеження по часу або з нього можна було вийти в односторонньому порядку", - додав він.

Прем'єр-міністр Великої Британії повернулася до переговорів з Брюсселем після того, як британський парламент відкинув погоджену у листопаді операцію з Brexit.

ВідеоУ Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

ЄС шкодує, ЄС поважає право Великої Британії самостійно визначати свою політику, і ЄС чекає подальших пояснень від Лондона - так можна описати публічну реакцію на події в Лондоні. У керівництві Євросоюзу продовжують наполягати, що після багатьох місяців переговорів з урядом Об’єднаного королівства вдалося погодити вигідний для усіх договір. 

У Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

Напередодні парламент Великої Британії більшістю голосів проголосував за поправку, яка передбачає можливість покинути ЄС тільки за умови угоди з Брюсселем. Разом з тим, британські парламентарії висловилися проти відстрочки Brexit.

Нагадаємо, 10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.

Ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після більш ніж п'яти годин переговорів дала "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угода могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості в питанні британської заморської території Гібралтар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції