Нідерланди та РФ потайки обговорили катастрофу MH17

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не афішувати обговорення вирішили "аби не зашкодити процесу".

Нідерланди та Російська Федерація провели переговори щодо відповідальності за катастрофу малазійського рейсу MH17 на Донбасі.

Про це повідомляє De Telegraaf прес-секретар міністерства закордонних справ Нідерландів.

МЗС Нідерландів прийняли пропозицію Росії долучитися до обговорення розслідування катастрофи і здійснили контакти, про можливість яких на саміті ООН в Нью-Йорку минулого місяця заявив міністр закордонних справ Стеф Блок.

У закордонному відомстві пояснили, що перемовини не афішували, бо "не хотіли нашкодити процесу". Разом з тим в МЗС заявили, що "готові відповідати на кожний дипломатичний крок".

Перед цим в російському МЗС заявили про те, що Москва "готова обговорити з Нідерландами та Австралією весь комплекс проблем, пов'язаних із розслідуванням у справі MH17, частково з метою професійного висвітлення відповідальності України".

Нагадаємо, міністерство оборони Росії 17 вересня повідомило на прес-конференції нові обставини аварії Boeing-777 Малазійських авіаліній — авіакатастрофи, що сталася в 2014 році над Донбасом, коли загинули 298 людей. Згідно з позицією російської сторони, під час конференції "були представлені факти, які наочно доводять неспроможність звинувачень в тому, що до цієї трагедії була причетна самохідна вогнева установка зенітно-ракетного комплексу БУК, яка нібито належала російській 53-й зенітно-ракетній бригаді".

Міжнародна спільна слідча група (JIT) пообіцяла уважно вивчити оприлюднені дані, але разом із тим нагадала, що Росія не відповіла на всі запитання, які були поставлені перед нею в травні цього року, коли був опублікований попередній звіт групи. У цьому звіті йдеться про причетність Росії до збиття літака.

Разом з тим російський журналіст знайшов докази фальшування матеріалів, які надала російська сторона для власного захисту у розслідуванні катастрофи. 

Як було збито МН17

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції