Німеччина видасть Болгарії підозрюваного у вбивстві журналістки

Дата публікації
Перегляди
1368
Німеччина видасть Болгарії підозрюваного у вбивстві журналістки

Reuters

В Німеччині вирішили екстрадувати Северина Крассимирова.

Німецький суд ухвалив рішення екстрадувати до Болгарії Северина Крассимирова, якого підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві болгарської телевізійної журналістки Вікторії Марінової.

Про це повідомляє AFP.

У рішенні суду зазначається, що 20-річного Крассимирова відправлять до Болгарії найближчим часом.

Також там додали, що 20-річний підозрюваний, який був заарештований у вівторок за європейським ордером, заявив під час допиту, "що не хотів вбивати та ґвалтувати журналістку".

Відповідно до прискореної процедури, його необхідно доправити в Болгарію протягом 10 днів з моменту ухвалення рішення суду.

Нагадаємо, 6 жовтня в місті Русе у Болгарії вбили 30-річну журналістку Вікторію Маринову. Її побили, зґвалтували і задушили. Під час останнього випуску програми, яку вела Марінова, вона представила двох журналістів, які розслідують ймовірні випадки корупції, в яких брали участь кошти Євросоюзу. Ведуча сказала, що її програма проведе аналогічні розслідування.

10 жовтня поліція Німеччини помістила під арешт підозрюваного у зґвалтуванні і вбивстві тележурналістки з Болгарії Вікторії Мариновой, якого затримали напередодні, а вже наступного дня чоловік зізнався у скоєному.

 

У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного

У справі про вбивство болгарської журналістки затримали нового підозрюваного
Наступна публікація