Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Норвегія побудує стіну на кордоні з РФ

Також будівництво стіни на кордоні з Росією почала Латвія.

Норвезький уряд прийняв рішення про введення нових заходів безпеки на пропускному пункті Стурскуг на російсько-норвезькому кордоні. Мова йде про паркан висотою близько 3,5 метрів і протяжністю 200 метрів.

У відомстві пояснили, що це рішення прийнято, щоб показати, наскільки Норвегія серйозно відноситься до дотримання домовленостей в рамках Шенгенської угоди. Російська влада була поінформована про плани Норвегії. Норвезька влада також бояться повторення кризи з біженцями, який стався минулої осені, коли в країну почали приїжджати біженці через кордон з Росією.

Стіну на кордоні з Росією збирається зводити і Естонія. Гроші з бюджету країни на ці цілі виділено. Основна мета зведення стіни - це запобігання незаконному перетину кордону та зниження злочинності. Висота стіни складе 2,5 метра, а довжина - 90 км. Загальна протяжність російсько-естонського кордону при цьому 138 км.

Також будівництво стіни на кордоні з Росією заявила Латвія. Влада країни пояснила, що намагається впоратися з проблемою нелегальної міграції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції