Норвезький терорист припускає, що ЧАЕС підірвали українські націоналісти

В маніфесті "Європейська декларація незалежності" Андерс Брейвік задається питанням, чи не був Чорнобиль "найбільш успішним антимарксистским ударом в історії".

Норвезький терорист Андерс Брейвік у своєму маніфесті, який складається з 1500 сторінок, вважає, що Чорнобильська аварія була організована українським націоналістичним військовим осередком.

Зокрема, в маніфесті "Європейська декларація незалежності" Андерс Брейвік задається питанням, чи не був Чорнобиль "найбільш успішним антимарксистским ударом в історії".

"Багато політичних аналітиків вважають, що Чорнобиль був одним з двох істотних факторів (Чорнобиль + Афганістан), які зламали хребет Радянському Союзу. Це, мабуть, правда, принаймні, це внесло свою лепту в падіння цього марксистського терористичного режиму", - зазначає терорист.

Він робить припущення: а що, якщо це не був нещасний випадок, а швидше дії українського націоналістичного військового осередку? Людей, які зробили б це, Брейвік назвав "хоробрими антимарксистами", які знали, якої шкоди завдасть СРСР аварія.

"Незважаючи на те, що цей сценарій схожий на надуманий, проте не можна остаточно виключати цю можливість", - написав терорист і додав, що визнання такої "військової поразки" суперечило б інтересам СРСР, як і не було інтересу в "озброєного українського націоналістичного руху брати на себе відповідальність ".

На його думку, "взяття відповідальності за таку атаку в результаті спонукало б радянських тиранів повністю знищити всіх українських націоналістів і патріотів".

"Скільки мільйонів СРСР знищив: 40-60 мільйонів? І скільки б ще знищив, якби не ці сміливі українські націоналісти?" – наголосив Брейвік.

Брейвік також знов пише про загрозу мусульман Європі.

"Чи можна морально виправдати атаку такого рівня, щоб зупинити геноцид, що відбувається, щоб знищити все європейське?" - запитує він. Визначаючи кількість людей, які, на його думку, постраждали від мусульман, він пише: "зрозуміло, що ці цифри будуть еквівалентні 10-50 Чорнобилям".

У своєму маніфесті Брейвік також поділив європейців на три раси. Одна з цих рас - нордична, в яку він включив "більшою мірою" Україну, Росію та Білорусь.

Нагадаємо також, Брейвік назвав російського прем'єра Володимира Путіна одним з діячів (разом з Папою Бенедиктом XVI), з якими він хотів би познайомитися.

Як відомо, Брейвік зізнався у скоєнні масового вбивства й вибуху в Норвегії. Жертвами організованого ним подвійного теракту стали щонайменш 93 людини.

"Кривава п'ятниця" в Норвегії - слідкуйте за подробицями тут

Читайте також:

Жертвою теракту у Норвегії став зведений брат принцеси, а метою була "мати нації"

Брейвіка викрили у плагіаті у американського терориста Унабомбера

Батько норвезького терориста не бачив сина 15 років і дізнався про теракти з Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: