Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама вперше за час свого президентства відвідає мечеть

Американський президент хоче продемонструвати підтримку мусульман.

Президент США Барак Обама вперше за час свого президентства відвідати мечеть.

У середу, 3 лютого, американський лідер зустрінеться з представниками мусульманської громади в мечеті у Балтіморі, передає Голос Америки з посиланням на Білий дім.

Візит Обами в мечеть має продемонструвати його підтримку мусульман у період посилення антиісламських настроїв у суспільстві, пов'язані з терактами, які здійснюють екстремістські угруповання.

Також президент США своїм вчинком хоче підкреслити значення свободи віросповідання для американського способу життя, зазначили в Білому домі. З відповідною промовою він виступить у мечеті.

Обама критикує заклики кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа та інших республіканців, які вимагають заборонити мусульманам в'їзд в США.

Нагадаємо, Трамп запропонував "серйозно обміркувати" закриття мечетей в країні в рамках заходів, які повинні бути прийняті у відповідь на теракти в Парижі 13 листопада 2015 року. Пізніше він виступив за "загальну і повнузаборону" на в'їзд в США мусульман.

Опитування виявили ненависть послідовників ісламу до американців, стверджується в заяві політика. Це почуття "поза межами розуміння", але воно загрожує зростанням терористичних атак, вважає Трамп.

Залиште свій коментар

Вибір редакції