Парламент Британії підтримав пропозицію Мей відкласти Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дональд Туск впевнений, що цього відтермінування замало.

Парламент Великої Британії підтримав пропозицію прем'єрки країни Терези Мей попросити ЄС відстрочити "Брекзіт" до 30 червня.

Цю ініціативу підтримали 310 депутатів, передає The Guardian.

Своєю чергою голова Ради ЄС Дональд Туск казав, що Британії потрібна відкласти це надовше - до року. На його думку, маловірогідно, що 30 червня вдасться досягти домовленостей.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції