Парламент Британії втретє відхилив угоду Мей з ЄС щодо Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ЄС 10 квітня екстрено скликає позачергове засідання щодо Brexit.

Парламент Великої Британії втретє відхилив угоду щодо виходу країни з Європейського Союзу.

344 депутати проголосували проти. 

Таким чином, Британія ризикує вийти з ЄС без угоди 12 квітня.

Глава Європейської Ради Дональд Туск своєю чергою оголосив, що екстрено скликає позачергове засідання Європейської Ради щодо Brexit 10 квітня.

Нагадаємо, раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади глави уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем в листопаді.

Євросоюз погодився на відтермінування Brexit до 22 травня, але за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом.

Як повідомлялося раніше, парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. До цього парламентарі також не підтримали новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу. У зв’язку з цим прем’єр-міністр Британії Тереза Мей офіційно попросила ЄС відтермінувати Brexit до 30 червня 2019 року.

ВідеоУ Великій Британії депутати відкинули всі альтернативні варіанти Brexit

Якщо до кінця тижня британські депутати не дійдуть згоди, то вже за два тижня Сполучене Королівство вийде з ЄС, однак зазнає колосальних збитків. У разі якщо за єдиний сценарій виходу таки проголосують, в Євросоюзі обіцяють піти на поступки і відтермінувати Brexit на два місяці.  

У Великій Британії депутати відкинули всі альтернативні варіанти Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції