Парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

312 депутатів не підтримали вихід країни з ЄС без угоди.

Парламент Великої Британії проголосував проти виходу країни з Євросоюзу без угоди. 

Про це повідомляє ВВС.

Це не виключає, що Велика Британія вийде з ЄС, втім може сприяти тому, що депутати можуть провести голосування у четвер, 14 березня, щодо відтермінування Brexit.

Напередодні парламент також не підтримав новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу.

сценарії розвитку brexit
ТСН.ua

Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що досягла прориву у переговорах з очільником Єврокомісії Жан-Клодом Юнкерем щодо угоди про Brexit. Вони домовилися про нові умови. Зокрема, сторони домовилися про те, що будуть разом працювати над юридичними аспектами цієї проблеми і врешті підпишуть окрему угоду 2020 року.

ВідеоПарламент Великої Британії знову не підтримав угоду про Brexit

І це усього за 17 днів до повного виходу Сполученого Королівства з ЄС. Домовленість мала встановити правила перетину кордонів, торгівлі та працевлаштування. Кілька годин поспіль у парламенті тривали запеклі баталії. Однак компромісну пропозицію британського прем'єра Терези Мей депутати не підтримали.  

Парламент Великої Британії знову не підтримав угоду про Brexit

Зауважимо, офіційний вихід Британії зі складу Євросоюзу заплановано на кінець березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, в ході якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції