Тереза Мей вперше заявила, що готова піти у відставку

Дата публікації
Перегляди
1975
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тереза Мей вперше заявила, що готова піти у відставку

Фото: Associated Press

Прем'єр Британії пообіцяла депутатам Консервативної партії, що покине посаду за певних умов.

Прем'єр Великої Британі Тереза Мей заявила, що піде з посади глави уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем в листопаді.

Про це 27 березня повідомляє The Financial Times.

"Я готова залишити пост раніше, ніж я мала намір, щоб забезпечити Brexit", - цитує видання прем'єр міністра. - Я прошу всіх присутніх в цьому залі підтримати угоду, щоб ми могли виконати наш історичний обов'язок - виконати рішення британського народу і вийти з Європейського Союзу плавно і впорядковано".

Нагадаємо, Євросоюз погодився на відтермінування Brexit до 22 травня, але за умови, що наступного тижня запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом.

Як повідомлялося раніше, парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. До цього парламентарі також не підтримали новий варіант угоди щодо виходу країни з Євросоюзу. У зв’язку з цим прем’єр-міністр Британії Тереза Мей офіційно попросила ЄС відтермінувати Brexit до 30 червня 2019 року.

Фото: ТСН.ua
Наступна публікація