Перша леді США встановила світовий рекорд з підстрибування

Перша леді США встановила світовий рекорд з підстрибування

Мішель Обама стрибає з дітьми / Фото: FOX News

Мішель Обама разом з 400 школярами взяла участь у встановленні нового світового рекорду з підстрибування.

Перша леді США Мішель Обама разом з 400 школярами взяла участь у встановленні нового світового рекорду з підстрибування.

Мішель Обама стрибала разом з дітьми у Рожевому саду Білого дому. "Я перша леді, тому мені доводиться робити чимало цікавого, але це особливо неймовірно", - зізналася вона.

"Ніколи в своєму житті я не припускала, що намагатимуся побити рекорд Книги Гіннеса. Ініціатива Let's Move! (ініціатива з боротьби з дитячим ожирінням) - вона як раз створена для того, щоб діти їли здорову їжу, рухалися і вели активний спосіб життя, і завдяки цьому були готові до життя і всіх труднощів, які доведеться переживати", - сказала Мішель перед початком експерименту.

Ініціатором спроби поставити новий світовий рекорд виступив журнал National Geographic Kids.

Протягом 24 годин взяти участь в акції мають більше 20 тисяч 425 людей. Зрозуміло, підстрибувати і плескати в долоні над головою вони повинні в присутності представників Книги рекордів Гіннеса. Мішель Обама і діти, які прийшли в Білий дім, стрибали за всіма правилами протягом однієї хвилини, що й було зареєстровано спостерігачем.

Нагадаємо, раніше Мішель Обама під час візиту до ПАР продемонструвала студентам, як потрібно тримати себе у формі: дружина американського президента стрибала на кулях, робила вправи на прес і навіть кілька разів віджалася.

Читайте також:

330-кілограмова американка мріє досягти ваги в одну тонну

Мішель Обама на публіці віджалася від підлоги

Мішель Обама затьмарила своїм танцем Бейонсе

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Мішель Обама стрибала зі школярами в саду Білого дому

Мішель Обама стрибала зі школярами в саду Білого дому

Повʼязані теми:

Наступна публікація