Перша леді США встановила світовий рекорд з підстрибування

Мішель Обама разом з 400 школярами взяла участь у встановленні нового світового рекорду з підстрибування.

Перша леді США Мішель Обама разом з 400 школярами взяла участь у встановленні нового світового рекорду з підстрибування.

Мішель Обама стрибала разом з дітьми у Рожевому саду Білого дому. "Я перша леді, тому мені доводиться робити чимало цікавого, але це особливо неймовірно", - зізналася вона.

"Ніколи в своєму житті я не припускала, що намагатимуся побити рекорд Книги Гіннеса. Ініціатива Let's Move! (ініціатива з боротьби з дитячим ожирінням) - вона як раз створена для того, щоб діти їли здорову їжу, рухалися і вели активний спосіб життя, і завдяки цьому були готові до життя і всіх труднощів, які доведеться переживати", - сказала Мішель перед початком експерименту.

Ініціатором спроби поставити новий світовий рекорд виступив журнал National Geographic Kids.

Протягом 24 годин взяти участь в акції мають більше 20 тисяч 425 людей. Зрозуміло, підстрибувати і плескати в долоні над головою вони повинні в присутності представників Книги рекордів Гіннеса. Мішель Обама і діти, які прийшли в Білий дім, стрибали за всіма правилами протягом однієї хвилини, що й було зареєстровано спостерігачем.

Нагадаємо, раніше Мішель Обама під час візиту до ПАР продемонструвала студентам, як потрібно тримати себе у формі: дружина американського президента стрибала на кулях, робила вправи на прес і навіть кілька разів віджалася.

Читайте також:

330-кілограмова американка мріє досягти ваги в одну тонну

Мішель Обама на публіці віджалася від підлоги

Мішель Обама затьмарила своїм танцем Бейонсе

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: