330-кілограмова американка мріє досягти ваги в одну тонну

Найтовстіша жінка світу - мати-одиначка з Канзасу - витрачає по 8 годин, щоб наповнити їжею візки у супермаркеті.

Найтовстіша жінка світу, американка Сьюзан Еман важить 330 кілограмів. Але на цьому вона зупинятися не збирається і мріє досягнути ваги в одну тонну.

Щоб підтримувати свою форму, Сьюзан з'їдає більше 20 тисяч калорій на день. Нещодавно вона обійшла на 12 кілограмів свою суперницю, також мешканку США Донну Сімпсон.

"Чим більшою я стаю, тим краще себе почуваю. Я почуваю себе впевнено і сексуально", - розповіла 32-річна Еман.

Сьюзан - мати-одиначка зі штату Канзас. Вона виховує двох синів, 16-річного Габріела і 12-річного Брендіна. Жінка наполягає, що цілком здорова, і піклується про своє здоров'я – щодня робить вправи на розтяжку і вимірює рівень цукру в крові.

Втім, її лікар з нею не погоджується. "Вона грає в російську рулетку зі своїм життям, але це її власне рішення, і я не бачу будь-яких психічних проблем", - сказав доктор Патрік Флайт.

Сьюзан витрачає по 8 годин, щоб заповнити їжею шість візків під час щомісячного відвідування супермаркету.

У нової рекордсменки все розплановано: до кінця року вона має намір важити 360 кілограмів, а до 42 років, тобто через 10 років, - 725 кілограмів.

Тоді вона на 6 кілограмів "випередить" колишню абсолютну рекордсменку, американку Керол Ягер, максимальна вага якої становила 719 кілограмів і яка померла 17 років тому у віці 34 років.

Читайте також:

У людей, які сидять на дієті, мозок починає пожирати сам себе

300-кілограмовий американець всього за рік скинув половину ваги

У китайського чоловіка виросли жіночі груди 6 розміру

Дівчина вагою 25 кг їсть кожні 15 хвилин, щоб не схуднути

Повʼязані теми:

Наступна публікація