У людей, які сидять на дієті, мозок починає пожирати сам себе

Коли людина голодує, клітини мозку починають поїдати самі себе. У відповідь на це організм виділяє жирні кислоти, які знову викликають відчуття голоду.

Мозок людей, які сидять на дієті і намагаються скинути вагу, змушений поїдати власні клітини через те, що йому не вистачає поживних речовин, встановили американські вчені. При цьому відчуття голоду ще більше загострюється.

За даними дослідження, проведеного науковцями з медичного коледжу Альберта Ейнштейна при Університеті Єшива в Нью-Йорку, клітини головного мозку, як й інші частини тіла, починають поїдати самі себе, щоб скористатися останнім джерелом енергії для подолання наслідків голодування. Такий процес дістав назву аутофагії.

Вчені стверджують, що це відкриття наштовхнуло їх на принципово новий спосіб лікування ожиріння.

Досліди на мишах показали, що, якщо змусити клітини мозку відмовитися від "самоїдства", то відчуття голоду різко зменшується. Хімічні зміни в мозку гризунів призвели до того, що вони стали більш худими і легше скинули вагу після періоду голодування.

"Хімічний шлях, необхідний для обслуговування клітин, також впливає на регулювання апетиту. Терапія, спрямована на даний хімічний шлях, змусить людину менше їсти і активніше спалювати жир", - розповів керівник дослідження, доктор Радж Сінгх.

Тож новий спосіб регулювання апетиту дозволить людині менше відчувати голод і при цьому підтримувати в належній мірі енергетичний баланс в організмі.

Читайте також:

Розроблено дієту, яка може замінити секс

Вчені передбачили кінець еволюції - людський мозок досяг межі розвитку

Вчені відкрили ген ожиріння

Розкрито секрет поганого настрою у жінок і як з ним боротися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: