Пілот випадково замкнув себе в туалеті перед посадкою

Пілот випадково замкнув себе в туалеті перед посадкою

Американський льотчик налякав ФБР, замкнувшись в туалеті

Капітан пасажирського літака, який випадково застряг у вбиральні, налякав екіпаж та американські спецслужби.

Через пілота пасажирського літака, який випадково застряг в туалеті перед посадкою, були підняті винищувачі ВПС США і ледь не почалася антитерористична операція.

Курйозний інцидент стався на борту літака авіакомпанії Chatauqua, який летів з Північної Кароліни до Нью-Йорка. Незадовго до посадки перший пілот вирішив сходити до вбиральні, але застряг у кабінці - заклинило двері.

Льотчик почав грюкати дверима, намагаючись привернути чиюсь увагу. Стукіт почув один з пасажирів. Пілот попросив його сходити в кабіну екіпажу і розповісти, що трапилося.

Але другий пілот несподіваним чином відреагував на візит до кабіни незнайомця. Він розрізнив в його голосі "сильний близькосхідний акцент" і одразу доповів диспетчерській службі на землі про зникнення першого пілота та невідомого чоловіка, який "намагається прорватися до кабіни".

Навіть коли пасажир пояснив, що капітан літака застряг у вбиральні, пілот йому не повірив. "Хтось з сильним іноземним акцентом стверджує, що капітан застряг у сортирі, і хоче отримати доступ до кабіни", - нервово передав він диспетчеру.

Із землі порадили оголосити надзвичайну ситуацію і здійснити посадку самостійно. Крім того, винищувачі ВПС США були приведені в повну бойову готовність на випадок позаштатної ситуації.

Але в цей час капітан нарешті самостійно звільнився зі свого "туалетного ув'язнення", повернувся до другого пілота і запевнив, що все в порядку.

На землі пасажирський літак зустрічали співробітники ФБР і адміністрація аеропорту, які пізніше назвали інцидент непорозумінням.

Читайте також:

Американський пілот зняв на відео аварію власного літака

Іранський пілот врятував Boeing від катастрофи, посадивши його без передніх шасі

Чоловік у небі хотів відкрити двері літака, щоб потеревенити з Богом

Пасажири побачили, як в польоті у літака відвалилося колесо

Повʼязані теми:

Наступна публікація