Президент США відвідає Кубу вперше за 80 років - ЗМІ

Єдиним президентом, який відвідав Кубу, перебуваючи на посаді, був Калвін Кулідж.

Білий дім готує візит американського лідера Барака Обами на Кубу, повідомляє телеканал ABC з посиланням на неназвані джерела.

Інформацію про майбутній візит підтверджує Reuters з посиланням на власні анонімні джерела. Згодом відомості про майбутній візит підтвердив Білий дім, повідомляє Bloomberg з посиланням на e-mail Адміністрації президента. Якщо поїздка відбудеться, це буде перший візит президента США на Кубу з 20-х років минулого століття.

За інформацією ABC, про візит може бути оголошено 18 лютого на брифінгу в Білому домі. Поїздка запланована на 21-22 березня перед візитом Обами в Аргентину.

Єдиним президентом, який відвідав Кубу, перебуваючи на посаді, був Калвін Кулідж. Він приїжджав на Кубу в 1928 році. Кулідж зустрівся з тодішнім президентом Куби Херардо Мачадо, який втік в США в 1933 році, коли почалася кубинська революція. Також Кубу в 2002 році відвідав Джиммі Картер, який займав пост президента США в 1977-1981 роках.

В грудні 2014 року Обама звернувся до Конгресу з пропозицією відновити відносини з Кубою і скасувати ембарго. Президент визнав, що 50-річна політика стримування не дала результатів.

Нагадаємо, що раніше на Кубі вперше за 50 років підняли прапор США.

Нагадаємо, США і Куба домовилися нормалізувати відносини наприкінці позаминулого року. Відкриття посольств в двох країнах є важливим кроком у відновленні дипломатичних відносин між ними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: