Куба і США підписали угоду про відновлення авіасполучення

Маршрути будуть введені в експлуатацію протягом декількох місяців.

Куба і США підписали угоду про відновлення комерційних рейсів між країнами - авіасполучення буде відновлено вперше за більш ніж за 50 років.

Угода передбачає понад сто щоденних рейсів в день між США і Кубою, хоча формально американцям досі не дозволено здійснювати туристичні поїздки на острів. Маршрути будуть введені в експлуатацію протягом декількох місяців.

Про те, що США і Куба ведуть переговори про відновлення авіасполучення, стало відомо ще в грудні. Рік тому президент США Барак Обама звернувся до конгресу з пропозицією скасувати ембарго проти Куби і відновити з нею стосунки.

1 липня США і Куба домовилися знову відкрити свої посольства в Гавані і Вашингтоні. Хоча відносини між країнами налагоджуються, Гавана заявляє, що для повної нормалізації США мають евакуювати військову базу з бухти Гуантанамо і зняти економічне ембарго.

Нагадаємо, що раніше у столиці Куби – Гавані - відбулася офіційна церемонія відкриття посольства США. Над будівлею було піднято американський прапор.

Нагадаємо, США і Куба домовилися нормалізувати відносини наприкінці минулого року. Відкриття посольств в двох країнах є важливим кроком у відновленні дипломатичних відносин між ними.

Залиште свій коментар

Наступна публікація