Путін анонсував відмову від призову до армії Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він планує зробити в Росії професійну контрактну армію.

Президент Росії Володимир Путін планує відмовитися від примусового призову до армії.

Про це він заявив на зустрічі зі співробітниками НПО "Енергомаш", передає ТАСС.

"Призов поступово-поступово відходить у минуле. Правда, для цього потрібен час і відповідне фінансування", - підкреслив Путін.

За його словами, сучасна військова техніка стає все більш складною у використанні, а тому нею має керувати професійна армія. Водночас, він підкреслив, що деякі країни досі не відмовляються від призову.

"Але, тим не менш, тенденція така є, ми будемо далі рухатися нею", - зазначив російський президент.

Нагадаємо, в анексованому Росією Криму під час весняного призову планують направити до армії 2,5 тисяч кримчан. Більшість призовників планують відправити служити на території Російської Федерації, зокрема, у військові частини Південного та інших військових округів. На території анексованого півострова весняний призов триватиме до 15 липня. Водночас, такими діями РФ порушує міжнародне гуманітарне право, тому що Женевська конвенція 1949 року забороняє призивати жителів окупованих територій до армії окупаційної держави.

ВідеоПолювання на призовників: як працівники військкоматів шукають тих, хто ухиляється від служби

На базарах та вокзалах на них полюють, а вони ховаються, як тільки можуть. Працівники військкоматів влаштовують справжні облави та їдуть навіть до інших областей по своїх ухилянтів-призовників. Юнаків намагаються переконувати словами, але коли призовники не чують - у хід іде сила.

Полювання на призовників: як працівники військкоматів шукають тих, хто ухиляється від служби

Залиште свій коментар

Вибір редакції