Путін заявляє, що домовився про президентство ще 4 роки тому

Путін заявляє, що домовився про президентство ще 4 роки тому

Володимир Путін / Фото: AFP

На думку російського прем'ра, це абсолютно нормальна річ у політичному житті і практиці, коли створюються певні політичні альянси, політичні союзи.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявляє, що домовився із чинним президентом РФ Дмитром Медведєвим про своє повернення на посаду президента ще 4 роки тому.

"Ми багато років тому - ще чотири роки, домовилися про те, що такий варіант подій цілком можливий, якщо ми разом пройдемо цей період досить cкладних випробувань", - сказав Путін.

На його думку, це абсолютно нормальна річ у політичному житті і практиці, коли створюються якісь політичні альянси, політичні союзи, політики домовляються про принципи спільної роботи і поведінки.

"Ми виходили з того, що наступну чотирирічку, чотири роки, пройдемо, і якщо ми пройдемо її успішно, то тоді будемо вправі висунути суспільству наші пропозиції щодо конфігурації влади: хто буде чим займатися, якими принципами будемо керуватися, і куди ми збираємося вести нашу країну і нашу державу", - заявив він.

При цьому Путін зазначив, що їх "тандем" висунув такий варіант не як вирішене питання між ними.

ЯК МЄДВЄДЄВ РОБИВ ПРОПОЗИЦІЮ ПУТІНУ: ФОТО

"Ми пропонуємо ось таку конфігурацію, а громадяни країни на виборчих дільницях скажуть, згодні вони з цією пропозицією, чи ні. Вибори вирішують усе", - заявив прем'єр РФ.

Нагадаємо, Путін не погодився з тим, що його участь у президентських виборах в 2012 році означає його автоматичну перемогу. "Для пересічного громадянина завжди є вибір", - заявив він.

Нагадаємо, російська партія "Єдина Росія" офіційно запропонувала прем'єр-міністра Володимира Путіна як кандидата партії на посаду президента країни. Таку заяву було зроблено у Програмному зверненні  партії у зв'язку з майбутніми парламентськими виборами 4 грудня.

Читайте також:

Путін не зацікавлений, щоб Україна була успішною - Касьянов

До дня народження Путіна 1,5 тисячі росіян заспівають йому пісню крокодила Гени

На обличчі Путіна побачили сліди ботокса - "він тепер як Майкл Джексон"

Путін запевнив, що його не обов'язково обирати президентом

Повʼязані теми:

Наступна публікація