Путіна офіційно висунуто на посаду президента Росії

Путіна офіційно висунуто на посаду президента Росії

Путіна офіційно висунуто на посаду президента Росії / Фото: AFP

Російська партія "Єдина Росія" зробила таку заяву у своєму Програмному зверненні у зв'язку з майбутніми парламентськими виборами 4 грудня.

Партія "Єдина Росія" офіційно запропонувала прем'єр-міністра Володимира Путіна як кандидата партії на посаду президента країни.

"Єдина Росія висуває на пост президента Росії - нашого лідера, голову партії Володимира Володимировича Путіна. Затвердимо це рішення у відповідності з федеральним законодавством про вибори президента Російської Федерації", - сказано в оприлюдненому ввечері у п'ятницю, 14 жовтня, Програмному зверненні до російських громадян у зв'язку з майбутніми парламентськими виборами 4 грудня.

ЯК МЄДВЄДЄВ РОБИВ ПРОПОЗИЦІЮ ПУТІНУ: ФОТО

Раніше на з'їзді партії Путін запропонував президенту РФ Дмитру Мєдвєдєву очолити список "Єдиної Росії" на виборах в Державну думу 4 грудня 2011 року.

Як відомо, Мєдвєдєв прийняв цю пропозицію і, в свою чергу запропонував прем'єру балотуватися на президентських виборах 2012 року.

Мєдвєдєв запевнив, що всі озвучені 24 вересня пропозиції були обумовлені заздалегідь. За словами російського президента, до сьогоднішнього дня про ці рішення не повідомляли з міркувань політичної доцільності. Проте Мєдвєдєв зазначив, що, говорячи про свої плани, і він, і Володимир Путін, завжди говорили виключно правду.

Читайте також:

Росія очікує сюрпризів від Путіна. Три сценарії його повернення до Кремля

Путін погодився йти у президенти: дякую вам, це велика честь

Навпроти Кремля вивісили дорожній знак "Обережно, тандем!"

Путіна привітали піснею про крокодила і подарували розмальовку "Вова і Діма"

Повʼязані теми:

Наступна публікація