Податківці шукали в офісі афганців вугільну мафію їхнього лідера

Податківці шукали в офісі афганців вугільну мафію їхнього лідера

Податкова міліція штурмувала офіс ВО "Ніхто крім нас" / Фото: Прес-служба ВГО "КУПР"

Компанія, співзасновником якої є лідер ВО "Ніхто крім нас", розташовується у тому ж приміщенні, що і офіс громадянської організації афганців.

Лідер Всеукраїнської громадської організації ветеранів-афганців "Ніхто крім нас" Олександр Ковальов є співзасновником фірми, яка підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму в 2,8 млн. грн.

Про це у п'ятницю, 14 жовтня, заявив перший заступник начальника податкової міліції, начальник головного управління податкової міліції Державної податкової служби України Василь Коваль.

За його словами, підприємство, співзасновником якого є Ковальов, має шахту в Донецькій області, яка займається видобутком вугілля, проте оформлення безтоварних операцій відбувається на фіктивних контрагентів, а саме вугілля компанія поставляла п'яти підприємствам.

Згідно з рішенням суду в Донецькій області було проведено обшук приміщення компанії, що розташоване по вул. Велика Васильківська. Коваль заявив, що податківці не були поінформовані про те, що в цьому приміщенні розташовано також офіс організації "Ніхто крім нас".

Він також повідомив, що податківці за результатами обшуку не виявили документів, що свідчать про фіктивну діяльність компанії.

Як повідомлялося раніше, податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів зранку у четвер, 13 жовтня, проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" у Києві.

Також обшук проводився у помешканні лідера організації Олександра Ковальова.

У прес-центрі Державної податкової адміністрації у Києві повідомили, що співробітники управління податкової міліції проводили обшук на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПА у Донецькій області та постанови Центрального-міського районного суду Макіївки.

Обшук проводився в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ст. 212 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Читайте також:

Міліцію на афганців нацькували донецькі податківці

У податковій запевняють, що секретарку афганців били згідно з законодавством

Афганці "замурували" в своєму офісі міліціонерів і податківців

Афганці оголошують загальну мобілізацію через обшук у квартирі лідера

Повʼязані теми:

Наступна публікація