Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радбез ООН ухвалить резолюцію щодо України – ЗМІ

У цій резолюції ООН закликатиме сторони дотримуватися Мінських домовленостей.

Рада безпеки ООН планує 6 червня вперше з січня 2017 року ухвалити резолюцію щодо України.

Про це з посиланням на текст документа повідомляє агентство Associated Press.

Зазначається, що текст було погоджено всіма 15 членами Радбезу. У цій резолюції буде засуджене постійне порушення режиму вогню на Донбасі, зокрема і застосування забороненого Мінськими домовленостями озброєння, яке спричинило смерті серед цивільного населення.

Також у документі міститиметься заклик до обидвох сторін щодо відведення важкої зброї від лінії розмежування. Радбез у резолюції висловить підтримку діям ОБСЄ та гуманітарним організаціям ООН на Сході України.

Нагадаємо, 29 травня на Радбезі ООН вперше було ініційоване обговорення українського питання. Серед основних тем були миротворча місія на Донбасі, українські політв’язні в Росії та кремлівська відповідальність за збитий малайзійський Boeing.

ВідеоНа Раді безпеки ООН уперше за останній рік обговорювали українське питання

Миротворча місія на Донбасі, українські політв’язні в Росії та кремлівська відповідальність за збитий малайзійський Боїнг - міжнародна спільнота вимагає від Росії визнати свою провину за трагедію в небі над Донбасом та забрати геть своїх солдатів з українських територій. Москва не визнає навіть очевидних і доведених фактів. 

На Раді безпеки ООН уперше за останній рік обговорювали українське питання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції