Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія купувала продукти Microsoft для "Буків" в обхід санкцій

Усе відбувалося через підставні фірми.

Державні компаннії РФ разом із підприємствами Криму закуповували програмне забезпечення Microsoft в обхід санкцій, пише Reuters.

Як зазначається, всього було придбано не менш п`яти тисяч продуктів Microsoft на загальну суму понад 60 млн рублів. Серед замовників називають концерн "Алмаз-Антей", що виготовляє зенітні комплекси "Бук", та "Главгосекспертизу", що бере участь у будівництві моста через Керченську протоку. Обидві компанії  купували  продукти Microsoft з відкритою ліцензією, що передбачає вільний доступ до реквізитів покупця.

Усі закупки відбувалися через підставні фірми. Неназваний представник однієї з таких компаній зазначив, що "якщо сьогодні вимкнути усі програмні продукти Microsoft у Криму, то 90% економіки півострова просто стане".

Представники обох компаній поки ситуацію не прокоментували. В Microsoft заявили, що з`ясовуватимуть, яким чином ПЗ продавалось в обхід санкцій, введення яких почалося 2014 року після приєднання Криму до РФ та початку бойових дій на сході України.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп підписав розпорядження, згідно з яким США не будуть надавати негуманітарну і не пов'язану з торгівлею допомогу або дозволяти фінансування для участі в програмах освітніх і культурних обмінів офіційних осіб і працівників урядів Еритреї, КНДР, Росії та Сирії в 2018 фінансовому році. 

ВідеоПосилені американські санкції проти Росії запрацюють уже за два місяці

Залиште свій коментар

Вибір редакції