Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Караченцова про стан його здоров’я: Боротимемося хімією

Наразі актор перебуває у себе на дачі в підмосковному селищі Загорянський.

Дружина актора Миколи Караченцова Людмила Поргіна розповіла журналістам, як наразі почувається її знаменитий чоловік.

Як ми повідомляли раніше, у легені Караченцова виявили неоперабельну пухлину. Та зараз артиста виписали з НДІ швидкої допомоги ім. Скліфосовського і він відновлює сили у себе на дачі в підмосковному селищі Загорянський.

За словами Поргіної, Караченцов налаштований боротися з хворобою.

"Він молодець, хоче жити і боротиметься. Коля говорить: "Важливо не скільки ти проживеш, а як ти проживеш". А він жив дуже чесно. Нікого не зрадив, не обдурив. Завжди давав гроші на лікування навіть малознайомим людям. У нього велике добре серце", - сказала дружина актора, пише "КП" в Україні".

Поргіна поділилася, що у вересні Караченцов здав повторні аналізи, які показали зміни у легені. Тепер подружжя чекає на результати гістологічного обстеження.

"Треба налаштовуватися на вирішення тих проблем, які є зараз. Лікарі сказали, що боротимемося хімією, а потім, можливо, робитимемо операцію", - розповіла Поргіна.

Нагадаємо, що у середині вересня Миколу Караченцова екстрено госпіталізували у відділення нейрохірургії НДІ імені Скліфосовського. Як тоді повідомляли ЗМІ, причиною госпіталізації артиста стало погіршення стану його здоров'я.

Та дружина зірки тоді спростувала інформацію про різке погіршення стану Миколи. Через тиждень преса повідомляла, що Караченцова перевели до реанімації і його стан оцінювався як важкий. Та родичі актора наголосили, що з ним все гаразд, а до реанімації він був переведений згідно з плановим обстеженням. Згодом у лівій легені Караченцова виявили неоперабельну пухлину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції