Росія заборонила поставки свинини з Румунії

Раніше російський віце-прем'єр Рогозін обіцяв помститися за не допуск його літака до країни.

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Росії ввела тимчасові обмеження на ввезення до РФ живих свиней, свинини і сирих свинячих м'ясопродуктів з Румунії.

Про це йдеться у повідомленні служби.

"... У зв'язку з реєстрацією вогнища африканської чуми свиней на території Румунії, від 2 серпня вводяться тимчасові обмеження на ввезення до Російської Федерації з усією території Румунії живих свиней, їхнього генетичного матеріалу, свинини і сирих свинячих м'ясопродуктів, м'яса від диких кабанів, рогокопитної і шкіряної, кишкової сировини, щетини, готової продукції, що містить свинину, не підданих повній таксидермічній обробці мисливських трофеїв, всіх видів кормів і кормових додатків для свиней", - заявили у відомстві.

Виняток становлять кормові добавки і готові корми, що пройшли термічну обробку, вживане устаткування для утримання, забою і розбирання свиней.

Заборонена румунська продукція по прибуття на кордон з РФ після 2 серпня підлягає поверненню.

Нагадаємо, Румунія не пропустила до свого повітряного простору пасажирський літак авіакомпанії S7 із російським віце-прем'єром Дмитром Рогозіним на борту. Відповідну інформацію оприлюднив сервіс Flightradar на своїй сторінці у Twitter. 

Своєю чергою Дмитро Рогозін звинуватив владу Румунії у тому, що вона піддала небезпеці життя пасажирів літака. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі, запевнивши, що не забариться з відповіддю

Залиште свій коментар