Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російську ведучу звільнили за fuck після імені Обами

Одну з найкращих російських ведучих Тетяну Ліманову зняли з ефіру за показаний в камеру середній палець.

Керівництво російського телеканалу Рен-ТВ вирішило зняти з ефіру ведучу Тетяну Ліманову за непристойний жест під час випуску новин 14 листопада.

Ліманова в прямому ефірі показала в камеру середній палець. "Fuck" послідував за фразою: "Дмитро Медведєв став сьогодні головою організації країн Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва. Раніше цю посаду обіймав американський президент Барак Обама".

Скандальний випуск новин вийшов удень, тому інцидент не одразу привернув увагу. Однак пізніше цей фрагмент широко розійшовся по Рунету, спровокувавши численні коментарі.

Як повідомила прес-служба каналу, вчинок Ліманової керівництво розцінило як "грубе порушення ефірної дисципліни і прояв непрофесіоналізму".

Водночас, йдеться у повідомленні, "цей жест був адресований членам випускної бригади, не мав жодного підтексту, і не був пов'язаний з інформацією, яку в цей момент повідомляла Ліманова".

Як пояснила сама журналістка головному редактору, вона думала, що в цей момент в ефірі йде відеоряд і вона не перебуває в кадрі.

У вересні 2010 року Ліманова отримала російську премію ТЕФІ як "Найкращий ведучий інформаційної програми". На сайті Рен-ТВ глядачі уже розгорнули капманію на її підтримку - більшість людей просять повернути Ліманову, не приділяти такої уваги "технічному зброю", просто посміятися і як максимум оголосити їй догану.

Читайте також:

Карпачова під Кабміном всім показала середній палець

Гендиректор "Вконтакте" Павло Дуров відповів інвесторам непристойним жестом

Мер Сум пишається своїм "підписздєсом"

Британський дипломат: "fucking євреїв треба стерти з лиця Землі"

ВідеоРосійська ведуча показала в камеру середній палець

Залиште свій коментар

Вибір редакції