Гендиректор "Вконтакте" Павло Дуров відповів інвесторам непристойним жестом

Павло Дуров виклав в Мережу фото, на якому робить непристойний жест, і адресував його Mail.Ru Group.

Співзасновник і гендиректор соцмережі "Вконтакті" Павло Дуров обрав незвичайний спосіб спілкування з бізнес-партнерами. Він виклав в мережу фото, на якому робить непристойний жест, і адресував його Mail.Ru Group.

Знімок з'явився в п'ятницю в стрічці Дурова в популярному серед власників iPhone соціальному фотосервісі Instagram. На ньому керівник "ВКонтакте" сидить за столом, очевидно, в ресторані, і направляє в об'єктив відомий жест з використанням середнього пальця. Під знімком коментар автора: "Офіційна відповідь треш-холдингу Mail.ru на його чергові потуги поглинути ВКонтакте".

Чутки про те, що найбільший російський інтернет-холдинг Mail.Ru Group в майбутньому хотів би бачити замість "Однокласников" і "ВКонтакте" єдину соціальну мережу, ходять вже давно. Глава холдингу Дмитро Гришин навіть згадував про це на конференції, проте потім з'ясувалося, що журналісти його неправильно зрозуміли.

Зараз Mail.Ru Group належить близько 40% відсотка акцій заснованої Павлом Дуровим соціальної мережі. За ці акції Mail.Ru Group, холдинг DST, свого часу заплатив чималі гроші, які пішли на розвиток "ВКонтакте". Однак розмір інвестицій не дає фірмі вирішального голосу у прийнятті важливих рішень щодо майбутнього соцмережі.

Акціонери-засновники "ВКонтакте" публічно заявляють, що поступатися контролем не мають наміру. "Контрольний пакет ВКонтакте належить її засновникам. Планів змінювати поточне положення справ не існує. Чутки про те, що Mail.ru Group знаходиться в процесі переговорів про купівлю компанії ВКонтакте, не відповідають дійсності", - заявляв Дуров на початку березня. Він додав, що плани по інтеграції сервісів між "ВКонтакте" і проектами Mail.Ru Group також відсутні.

Тепер, мабуть, глава "ВКонтакте" вирішив донести до партнерів свою думку про перспективи об'єднання в максимально наочній, візуальній формі. 

Читайте також:

"ВКонтакте" переїде на домен vk.com

Користувачі "ВКонтакті" більше не зможуть приховувати всіх друзів

Соціальна мережа "ВКонтакті" запустила сервіс для обміну документами

"ВКонтакте" переїде на домен vk.com

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: