Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські підприємці ополчилися проти закону про контрсанкції

Заходи, яких пропонують вжити у проекті закону, назвали надмірними.

Російські підприємницькі групи виступили проти законопроекту, який передбачає кримінальну відповідальність за виконання санкцій іноземних держав на території РФ.

Про це повідомляє прес-служба "Російського союзу промисловців і підприємців".

Члени правління союзу дійшли до висновку "про категоричну неприпустимість прийняття цього законопроекту" та заявили, що передбачені законопроектом санкції є надмірними.

"Кримінальне законодавство не повинно передбачати санкцій проти осіб, в тому числі іноземних громадян, для яких виконання рішення іноземної держави, союзу іноземних держав або міжнародної організації про введення заходів обмежувального характеру є обов'язковим, а невиконання такого рішення веде до застосування санкцій у відношенні таких осіб вже відповідно до права відповідних іноземних держав", - наголошують у російському союзі промисловців і підприємців.

ВідеоРосія вводить контрсанкції проти США

У Держдумі відповіли Вашингтонові за нещодавно запровадженні проти російських компаній та олігархів санкції. Депутати пропонують на чотири роки саджати тих, хто виконуватиме постанову Білого Дому, або стягувати штраф у майже 10 тисяч доларів. Щоправда, це стосуватиметься лише компаній, що діють на території Росії. 

Росія вводить контрсанкції проти США

Крім того, у союзі додають, що примушування російських підприємств, зокрема і з державною участю, до вчинення дій, які суперечать санкціям США і ЄС, може призвести до поширення на ці підприємства вторинних санкцій. Це обмежить їхні можливості працювати на глобальному ринку і погіршить російську економіку.

Представники союзу наголосили, що відповідний законопроект створює ризики необґрунтованого кримінального переслідування громадян РФ та іноземних громадян, обмеження взаємодії з іноземними інвесторами, зниження зацікавленості в інвестиціях в Росію у іноземних компаній і погіршення ділового клімату.

Нагадаємо, Держдума РФ ухвалила у першому читанні законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність до чотирьох років позбавлення волі за виконання санкцій іноземних держав на території РФ, а також за сприяння у встановленні антиросійських санкцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції