Ще один день протестів у Білорусі: ОМОН затримав 10 мітингувальників

Акції тривають вже майже місяць.

У Білорусі після вчорашніх протестів на центральній площі та неподалік МВС затримали 10 осіб. Там зібралися журналісти, які вимагали звільнення своїх колег. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"Десятки медійників опинилися у СІЗО за останній тиждень, а напередодні двом телеведучим за участь в акціях дали по 10 діб арешту. Водночас хакери зламали сайт міністерства внутрішніх справ країни і оголосили Олександра Лукашенка зниклим без вісти", - повідомили у студії.

На сайті також зазначили, що білоруський очільник звинувачується у військових злочинах проти свого народу і узурпації влади в Республіці Білорусь.

Нагадаємо, 1 вересня у Мінську під час студентської акції протесту затримали 75 осіб, щонайменше десятеро з яких - журналісти.

Також не обійшлося без затримань і в регіонах. Так, у Могильові затримали одного з лідерів місцевого протестного руху Володара Цурпанова, а в Калинковичах після шкільної лінійки затримали художницю Марину Міхєєва, яку звинуватили в участі в несанкціонованому масовому заході.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів