Сідней і Париж ефектно долучилися до акції #FreeSavchenko

У столиці Франції вимагали звільнити також інших політв'язнів-українців.

Акції на підтримку Надії Савченко та інших українських в'язнів відбулися в багатьох країнах. Солідарність із полоненою українкою висловили активісти в Мінську, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Ризі люди збиралися біля російського посольства. У центрі Парижа – влаштували ходу під синьо-жовтими прапорами та стягами Євросоюзу.

На плакатах, які несли учасники акції, були вимоги до Москви відпустити полонену льотчицю, а також прізвища інших політичних в'язнів – Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Миколи Карп'юка та Станіслава Клиха. Учасники ходи також улаштували акцію під новим Російським культурно-православним центром, що зводять у серці французької столиці.

Свою акцію протесту провела й українська громада Австралії. Свободи для Савченко в Сіднеї та Вікторії вимагали десятки людей.

Разом із тим російські дипломатичні установи в Україні взяли під посилену охорону. У вівторок біля них очікуються акції протесту проти вироку Надії Савченко.

У багатьох країнах світу сьогодні пройшли акції на підтримку українських політв'язнів

Солідарність з полоненою українкою висловили учасники акції у Мінську. У Ризі активісти зібралися біля російського посольства. У центрі Парижа влаштували ходу під жовто-блакитними прапорами та стягами Євросоюзу. На плакатах, які несли учасники акції - були вимоги до Москви відпустити полонену льотчицю, а також прізвища інших політичних в'язнів - Олега Сєнцова, Олександра Кольченка, Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: