Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сім країн тимчасово залишились без права голосу в ООН

Вони заборгували організації гроші.

Сім держав-членів ООН тимчасово позбавлені права голосу в Генеральній Асамблеї через несплату внесків до бюджету організації. Йдеться про Ліван, Венесуелу, Центральноафриканська Республіку, Гамбію, Лесото, Тонгу і Ємен.

Про це повідомляє Anadolu.

Зазначається, що за статтею 19 Статуту ООН, країна втрачає право голосу в Генеральній Асамблеї ООН, якщо її борг організації перевищує за розміром платіж за останні два роки.

Торік 146 з 193 країн ООН повністю сплатили внески в бюджет організації. Не зробили внески до бюджету ООН 47 країн.

Нагадаємо, у жовтні 2019-го генеральний секретар Антоніу Гутерріш заявив, що Організація об'єднаних націй переживає "найсерйознішу" фінансову кризу. Заради економії доводиться скорочувати витрати, відмовлятися від відряджень співробітників, навіть якщо вони необхідні, заморожувати посади і скасовувати заплановані заходи. Того ж місяці через фінансову скруту уперше в ООН не змогли повноцінно провести дебати.

Відео Вперше в історії ООН опинилася у фінансовій кризі

Фінансова криза в ООН - вперше в історії 40 країн не змогли виступити на дебатах Ради безпеки на тему жінок, миру та безпеки. Тому що не вклалися у відведений для засідання час, а коштів для оплати додаткових годин перекладачам немає. Така ситуація склалася через те, що приблизно 60 держав не сплатили цьогорічні внески до бюджету організації.  

Вперше в історії ООН опинилася у фінансовій кризі

Залиште свій коментар

Вибір редакції