ООН переживає "найсерйознішу" фінансову кризу – генсек Гутерріш

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не всі країни платять членські внески.

Організація об'єднаних націй переживає "найсерйознішу" фінансову кризу, заявив генеральний секретар Антоніу Гутерріш.

Проєкт бюджету ООН на наступний рік становить 2,94 млрд доларів. Вперше він охоплює не два, як зазвичай, а один рік, передає Центр новин ООН.

За словами Гутерріша, заради економії доводиться скорочувати витрати, відмовлятися від відряджень співробітників, навіть якщо вони необхідні, заморожувати посади і скасовувати заплановані заходи.

Генсек ООН зазначив, що не всі країни платять членські внески – наразі виплати здійснили 129 з 193 країн. Коли рік практично завершився, до бюджету внесено лише 70 відсотків передбачених надходжень.

Щоб знайти гроші на зарплати та інші поточні витрати, в ООН "звертаються" до окремого бюджету на миротворчі операції. Але й це джерело практично вичерпалось, зазначив Гутерріш.

"У цьому місяці ми зіткнемося з найглибшою фінансовою кризою за останнє десятиліття. Ми ризикуємо повністю вичерпати запаси готівки, передбачені для миротворчих операцій, а в листопаді нам буде нічим платити зарплату", – сказав генсек ООН.

Антоніу Гутерріш сказав, що, Організації ледь вистачило коштів, щоб забезпечити у вересні відкриття Генасамблеї та провести зустрічі високого рівня. Генсек закликав усі країни-члени ООН вчасно і повною мірою виплачувати свої членські внески.

Відео Результати Генасамблеї ООН: світ вперше почув чітку позицію Зеленського

Київ виявився втягнутим у велику американську політичну гру, яка може завершитись імпічментом президента Трампа. Україна набуває репутації країни, де американські політики провертають свої темні справи та зводять між собою рахунки. Як українські політики наслідили у Білому домі та чого це може коштувати самій Україні - у сюжеті.

Результати Генасамблеї ООН: світ вперше почув чітку позицію Зеленського

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції