Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сирійські війська взяли під контроль частину Пальміри

Операція по звільненню Пальміри від бойовиків триває вже кілька днів.

Сирійські війська взяли під контроль західну частину історичного міста Пальміра. Про це ТАСС повідомило обізнане джерело в Дамаску

"Зараз військові контролюють західну частину Пальміри", — сказав співрозмовник агентства. Він додав, що армія намагається наступати і в інші частини, зайнявши "деякі важливі райони".

"Сирійська армія знаходиться вже в 850 метрах від історичної частини Пальміри. Очікується, що вона буде звільнена вже вранці", — уточнило джерело.

Пальміра була захоплена "Ісламською державою" (ІД) на початку літа минулого року. Терористи розгромили і пограбували історичне поселення.

Операція по звільненню Пальміри від бойовиків триває вже кілька днів. Це стратегічно важливе місто на трасі, яка з'єднує Дамаск і східну частину Сирії.

Президент РФ Володимир Путін вважає, що урядові війська захоплять Пальміри найближчим часом.

Нагадаємо, раніше російськи літаки вдарили бойовикам "Ісламської держави в стародавньому сирійському місті Пальміра і північній провінції Алеппо.

Додамо, що бойовики "ІД" тривалий час руйнують давню Пальміри. У серпні терористи "Ісламської держави" підірвали храм Баал-Шаміна, пізніше продемонструвавши фотографії жахливі руйнування в Мережі. Загалом, місто кардинально змінилося після атак ісламістів, які зруйнували древні храми і пам'ятники архітектури. На супутникових знімках на місці давніх пам'яток архітектури можна побачити практично порожні території, на яких залишилися одні уламки

Залиште свій коментар

Вибір редакції