Дружина піаніста Холоденка постала перед судом за вбивство дітей

Свою провину жінка заперечила.

Дружина українського піаніста Вадима Холоденка Софія Циганкова, яку підозрюють у вбивстві власних дітей, постала перед судом. 31-річна жінка вперше з'явилася на публіці після трагедії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одягнена вона була в тюремну форму, на зап'ястку мала помітні шрами від ран, яких сама собі заподіяла.

Циганкова відхилила всі звинувачення у вбивстві. Але поліція повідомила, що за день до того, як 5-річна Ніка та однорічна Мікела були вбиті, їхня мати відвідувала психіатра. А на допиті зізналася детактивам, що не бачила майбутнього для себе та дітей, і сама себе порізала, наковтавшись пігулок. Та питала в слідчих, чи завдала шкоди дітям.

Напередодні в інтернеті з'явилося відео прощання з маленькими сестрами. На церемонію до церкви прибуло кілька десятків людей.

Трагедія сталася наприкінці минулого тижня в передмісті Далласа. Прославлений музикант Вадим Холоденко знайшов своїх доньок мертвими в ліжках, а їхню матір, із якою не жив останні кілька місяців, із ножовими пораненнями, але живу.

22 березня поліція вручила два ордери Софії Циганковій через підозри у вбивстві 5-річної Ніки Холоденко та однорічної Мікаели Холоденко. Справи були передані прокурору.

Дружина українського піаніста Холоденка постала перед судом

31-річна жінка вперше з'явилася на публіці після трагедії. Вдягнена була у тюремну форму, на зап'ястку мала помітні шрами від ран, які сама собі нанесла. Циганкова відхилила всі звинувачення у вбивстві. Проте поліція повідомила,  за день до того, як 5-річна Ніка та 1-річна Мікела були вбиті, їхня мати відвідувала психіатра. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: